Bestsellerowe kosmetyki od polskich barberów.

27 lutego 2019
Barbering już od paru ładnych lat zaznacza swoje wyjątkowe miejsce w polskim świecie fryzjerskim. Fryzjerstwo męskie zyskało status niezależnej sztuki, a większość z Was – podobnie jak my – bardzo cieszy się z tego faktu! Słynne polskie barbershopy to przede wszystkim wirtuozeria fryzjerów, którzy od lat dbają o Wasze fryzury i brody. W związku z tym, postanowiliśmy przedstawić Wam bestsellery stworzone przy współpracy z najbardziej znanymi z nich.STEAM PUNK


Do czołówki polskich fryzjerów męskich zdecydowanie zalicza się Adam Szulc. W wydanej niedawno książce opisuje swoją drogę zawodową i inspiracje, swoją pasję przekazuje nowej generacji barberów. We współpracy z marką Pan Drwal, stworzył słynną linię Steam Punk, która pod względem oryginalności ma niewielu konkurentów. Naszym zdecydowanym ulubieńcem jest olejek do golenia, który rewelacyjnie przygotuje zarost i skórę twarzy do golenia tradycyjnymi metodami – maszynką na żyletki lub brzytwą. Kosmetyk zmiękcza zarost i poprawia poślizg wybranego narzędzia. Jego wyjątkowy zapach, w którym dominują nuty szyprowe, ziołowe, korzenno-przyprawowe, przełamane akordem patchuli i cedru sprawi, że golenie przestanie być obowiązkiem, a stanie się prawdziwym, męskim rytuałem.FREAK SHOW


Patrycję z Petit Pati Barbershop z pewnością kojarzycie choćby z serii artykułów na naszym blogu, gdzie swoje spostrzeżenia i opinie dotyczące barberingu i kosmetyków kieruje nie tylko do profesjonalistów, ale również pasjonatów. Pati zdecydowanie zna swój fach, na co najlepszym dowodem są skomponowane przez nią balsamy Freak Show, również stanowiące kolaborację z marką Pan Drwal. Zapach Basil & Blackberry to orzeźwiające połączenie nut ziołowych z owocowymi, z kolei Bay Rum to świetna opcja dla fanów cieplejszych zapachów. Formuła balsamów opiera się na olejkach i wosku pszczelim, co sprawia, że zarost otrzymuje zastrzyk odżywienia przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed ewentualnymi uszkodzeniami. Jeśli jesteście dumnymi brodaczami, a jeszcze nie próbowaliście balsamów do brody od Pati – to absolutnie obowiązkowa pozycja!

BUTTER POMADE


O zarost już zadbaliście, a co z włosami? Magicy z krakowskiego ButterCut Barbershop stworzyli we współpracy z Panem Drwalem dwie ponadczasowe formuły pomad – matową i z połyskiem. Szklane słoiczki skrywają wszystko, czego potrzebuje współczesny elegant! W obu wypadkach utrzymacie trwały efekt z wykończeniem, które preferujecie. Pomady Butter Pomade to również bardzo przez Was lubiany, lekko koloński zapach. Całość odpowiada temu, co Ci krakowscy barberzy promują w swoim salonie - "moda przemija klasyka zawsze będzie z nami".
UNDERCUT MEN STUFF


Marką, która urzeka nas swoją niezależnością, małymi partiami i filozofią skupiania się przede wszystkim na produkcie, jest warszawski Undercut Men Stuff. To proste formuły gwarantujące maksymalną skuteczność. Shaping Paste jest kosmetykiem nadającym świetną teksturę i nie wymagającym szczególnej uwagi przy nakładaniu – zdecydowanie przypadnie do gustu tym z Was, którzy lubią fryzury z charakterem. Innym bestsellerem jest Texture Spray, który jest skutecznym prestylerem i kosmetykiem samym w sobie, bo używany samodzielnie doda Waszym włosom objętości i utrwali fryzurę – ta mała buteleczka skrywa coś naprawdę wyjątkowego.A jakie są Wasze ulubione kosmetyki sygnowane nazwiskami polskich barberów? Być może siedzieliście na fotelu, któregoś z wyżej wspomnianych fryzjerów? Podzielcie się opiniami i wrażeniami!

POLECANE PRODUKTYPRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

0 komentarze