Steam Punk Shave Oil

23 maja 2017Tłoki, śruby, kotły i para. Oto esencja klimatu Steam Punk, będącego inspiracją nowej serii kosmetyków marki Pan Drwal, stworzonej w kolaboracji z Adamem Szulcem. 

Nowa linia, która zaoferowała klientom bardzo dobry olejek do brody, w ostatnich miesiącach rozrosła się o kolejne produkty, w tym także o olejek do goleniaProdukt ten, zamknięty w 100 ml buteleczce przypominającej opakowanie klasycznej wody kolońskiej powstał z myślą o wszystkich fanach klasycznego golenia za równo za pomocą brzytwy jak i maszynki. 

Jego głównym przeznaczeniem jest nadawanie dodatkowego poślizgu ostrzu w celu zapobiegania podrażnieniom oraz zacięciom, które są zmorą każdego mężczyzny. Niewielka ilość olejku Steam Punk wmasowanego w skórę przed nałożeniem kremu zdecydowanie ogranicza prawdopodobieństwo wystąpienia tych niemiłych niespodzianek i daje komfort przyjemnego golenia. Główną bazę Steam Punk Shave Oil stanowi mix oleju jojoba, oleju z nasion słonecznika, oleju ze słodkich migdałów oraz oleju arganowego. Jego zapach natomiast buduje nuty szyprowe z dodatkami nut ziołowych. 

Użycie olejku jest bardzo proste. Wystarczy w rozgrzaną ciepłym ręcznikiem skórę twarzy wmasować kilka kropel, a następnie nałożyć krem do golenia i przystąpić do rytuału. 
Autor: Bartosz Sikora - Managing Director w Barber Supply. Miłośnik tatuaży, oldschoolowego barberskiego klimatu i eksperymentów pomadowych. Pomysłodawca i współtwórca marki kosmetyków Barber Supply Professional.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

0 komentarze