Schmiere Poker Pomades - Harde Pomady dla hardych gości!

09 czerwca 2017


Prawie każdy miłośnik pomad zna doskonale niemiecką markę Schmiere. Ten związany z kulturą rockabilly brand, oferujący prawdziwe greasowe pomady już dawno rozgościł się w wielu Barber shopach. W ostatnim tygodniu w nasze ręce wpadły dwa nowe produkty, a mianowicie Special Edition Poker Pomade w wersji Medium i Strong. Mamy zatem dla was kilka słów na ich temat. 

Schmiere Poker Pomade Medium


To bardzo udana wariacja na temat klasycznej pomady Mittel. Dzięki parafinowej bazie nadaje włosom stosunkowo wysoki połysk oraz dość tłusty efekt. Spodoba się to na pewno wszystkim fanom oldschoolowego wykończenia. Posiada przyjemny lawendowy zapach, który nie przytłacza intensywnością. Jeśli nie lubicie czuć nałożonej pomady przez cały dzień, to dobra wasza! 
Schmiere Poker Pomade Strong


Ta pomada posiada wszystkie zalety standardowej pomady Hart. Główną różnicą jest jednak zapach. W Przypadku wersji Poker, użyty został aromat znany już z leśnego olejku do brody. Po otwarciu w nos rzuca się dość intensywny aromat iglastego lasu. W sam raz dla zwolenników męskiej drwalskiej klasyki. Tak samo jak w przypadku wersji Medium, efekt końcowy jest tłusty i błyszczący. Różnicą jest za to chwyt. Jak sama nazwa wskazuje, specyfik trzyma włosy mocno i pozwala na stylizację podniesionych wysoko pomp oraz wszelkiej maści slicków. 


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

0 komentarze