Top 6 Najlepszych wodnych pomad do włosów

04 maja 2016Wodne pomady to coś całkiem świeżego w naszym kraju. Jednak ostatnimi czasy półki barber shopów wręcz uginają się od słoiczków i puszek wypełnionych pomadowym dobrodziejstwem. W odpowiedzi na częste pytania dotyczące najlepszych naszym zdaniem produktów postanowiliśmy opublikować krótki ranking naszych sześciu ulubionych wodnych pomad do włosów. Mamy nadzieję, że pomożemy wam tym samym wybrać coś dla siebie!1. Uppercut Deluxe - Deluxe Pomade - Niezaprzeczalnie czarny koń każdego rankingu pomadowego. Najbardziej popularny w Polsce produkt, który znajdziecie w zasadzie w każdym poważnym barber shopie. Posiada mocny chwyt i wyjątkowo przyjemny kokosowy zapach. Idealny produkt zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych pasjonatów męskiej stylizacji.2. Apothecary 87 - Maple Pomade - A87 to marka z tzw. "wyższej półki" i taki też właśnie jest jej główny produkt do włosów. Charakteryzuje się średnim chwytem oraz dość wysokim połyskiem (szczególnie gdy nakłada się ją na wilgotne włosy). Jeśli chodzi o zapach, to jego wyjątkowość nie ustępuje numerowi 1 naszego rankingu. Niespotykany nigdzie indziej słodki zapach klonu, podbił tysiące serc członków oficjalnego klubu miłośników marki znanego jako #TheManClub. 
3. Pomp & Co. - Pomade - Jeśli szukasz prawdziwie męskiego produktu, to Pomp & Co. zdecydowanie odpowiada rysopisowi. Znakomity aromat wody kolońskiej nie ma sobie równych na rynku. Pomada bardzo dobrze trzyma włosy, a po wyschnięciu nie zmienia się w twardą skorupę. Pomp & Co. to nie tylko pomada. To wiecznie  żywa  tradycja sięgająca lat 40-tych, pielęgnowana i kontynuowana od trzech pokoleń. Nie można przejść obojętnie!

4. Reuzel - Blue Heavy Water Soluble Pomade - Naszym zdaniem najmocniejsza wodna pomada dostępna na rynku.  Jej twórcy związani z jednym z najsławniejszych europejskich barber shopów - Schorem wiedzą czego potrzeba prawdziwemu (nawet domowemu) barberowi! Jeśli chcesz by twoje włosy trzymały się zawsze w idealnym porządku, to zdecydowanie powinienieś pomyśleć o jej zakupie. Reuzel = nienaruszona fryzura przez cały dzień. 

5. Percy Nobleman - Pomade - Percy Nobleman dość niedawno poszerzył swoją ofertę o kosmetyki do stylizacji, jednak już na wstępie pokazał, że na włosach zna się tak samo dobrze jak na brodach. Delikatna i świeżo pachnąca pomada pozwala na łatwą pracę z włosami i stylizowanie nawet najbardziej wymagających fryzur. Połysk i chwyt określić można z fachowej angielszczyzny jako "medium", a jeśli już o fachowości mowa, to na pomadach Anglicy znają się chyba najlepiej!

6. Layrite - Original Pomade - Ten amerykański klasyk już od dawna znajduje się na liście naszych ulubionych pomad. To wypełnione kalifornijskim słońcem i aromatem migdałów żółte pudełeczko zapewni doskonały fryz każdemu gentlemanowi. Nawet temu spod najciemniejszej gwiazdy. 


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

0 komentarze