Suavecito Summer 2017 - Limitowana Edycja

21 lipca 2017
Słońce grzeje, palmy powiewają na wietrze, a fale obmywają stopy zachęcając, do rzucenia się w nie z deską. Polska? Nie sądzę! To California, z której właśnie dotarły do nas pomady Suavecito z letniej edycji Summer 2017!

Trochę się na nie naczekaliśmy, ale przeprawa przez ocean i pół Europy wymaga czasu! Nie mniej mamy je! Limitowana edycja dwóch najpopularniejszych produktów, czyli Original i Firm Pomade!

Produkty Suavecito Summer 2017, to wariacje na temat klasycznych pomad marki. Zmieniony został w nich zapach, a także opakowanie. Twórcy pozostawili jednak bez zmian najważniejsze, czyli właściwości pomady. I tak w zależności od preferencji możemy uzyskać średni (OG Pomade) lub mocny hold (Firme).
Produkty posiadają wodną bazę, co oznacza, że wśród twoich życiowych problemów na pewno nie pojawi się ich zmywanie! To samo dotyczy nakładania! Suavecito, to proste w użyciu pomady i nadają się nawet dla początkujących użytkowników!

Summer 2017 to gratka dla kolekcjonerów. W USA cała linia ma już status SOLD OUT, dlatego nie prześpij okazji i wpadaj po swoją puchę!

ZOBACZ W SKLEPIE>

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

0 komentarze