PAN DRWAL - Butter Pomade i Butter Clay - Nowości

28 marca 2017Pan Drwal w ostatnich miesiącach nie przestaje zaskakiwać nas nowościami. Doskonały olejek do brody Steam Punk, będący efektem kolaboracji z guru polskiego Barberingu Adamem Szulcem zawitał na półce niejednego brodacza. Teraz przyszedł czas na podbój niszy pomadowej. I oto jest! Pierwsza polska wodna pomada. Tym razem nad tworzeniem produktu czuwał inny czarny koń polskiej sceny barberskiej, czyli ButterCut Barber Shop. W ten osób na naszych magazynowych regałach wylądowały dwa wyjątkowe produkty: Butter Pomade oraz Butter Clay.Butter Pomade


Butter Pomade to całkowicie wodna pomada o gęstej konsystencji. Łatwa w stylizacji po nałożeniu na mokre włosy. Efekt jaki dzięki niej osiągniemy, to naturalny połysk, który w mirę wysychania włosów delikatnie matowieje. Zdecydowanie polecamy ją wszystkim fanom slick backów i klasycznym pomp.
Butter Clay

Butter Clay to rozwiązanie dla zwolenników matowego finishu. Jeśli więc cenicie sobie klasyczny naturalny wygląd włosów, to raczej powinniście sięgnąć po Butter Clay. Pomada łatwo się nakłada i rozczesuje. Umożliwia również stylizację bez użycia grzebienia. W ten sposób uzyskujemy całkiem trwały efekt messy.

„Masła” od Pana Drwala, to mamy nadzieję dobry początek polskiego biznesu pomadowego. Liczymy, że kolejne produkty na rynku będą trzymały ten sam poziom! 
Autor: Bartosz Sikora - Managing Director w Barber Supply. Miłośnik tatuaży, oldschoolowego barberskiego klimatu i eksperymentów pomadowych. Pomysłodawca i współtwórca marki kosmetyków Barber Supply Professional.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

0 komentarze