Stylowy Brodacz - Stylowe szczotki i kartacze do brody

29 lipca 2016Dbanie o zarost stało się w ostatnim czasie rytuałem każdego brodatego mężczyzny. Faceci po latach w końcu zrozumieli, że pozostawiona samej sobie broda bardziej szpeci niż zdobi. Resztki posiłków, kurz i niesfornie odstające włosy nie robią raczej dobrego wrażenia, a wręcz mogą wydawać się innym nieco odpychające. W dbaniu o zarost ważne są nie tylko olejki i balsamy do brody, bez których oczywiście prawdziwy brodacz się nie obędzie. Istotne jest także narzędzie, którym rzeźbić będziemy swój las. Z tej okazji przedstawiamy wam nową polską markę Stylowy Brodacz, która w ostatnim czasie podbija rynek szczotek do brody.Szczotki od Stylowego Brodacza wpadły w nasze ręce dość niedawno, lecz od razu przykuły naszą uwagę. Jest to bogaty zestaw, w skład którego wchodzą dwie szczotki z długą rękojeścią oraz klasyczne kartacze znane już wszystkim fanom bujnej szczeciny. Daje nam to możliwość wyboru najodpowiedniejszej dla nad opcji. Nie jesteśmy już skazani na jeden rodzaj klasycznego kartacza. Jeśli macie ochotę na coś bardziej poręcznego, to szczotki z rękojeścią na pewno przypadną wam do gustu.
Szczotki wykonane są z naturalnego bukowego drewna. Jest ono nie tylko wytrzymałe, ale także dobrze się prezentuje. Dodatkowo każda z nich zdobiona jest grawerem z logo marki, który świetnie komponuje się z drewnem i nadaje szczotkom klasy.

Jak w każdej familii i tutaj znaleźć możemy odstającą od reszty stada czarną owcę. W tym przypadku czarnego dzika! I to dosłownie. Jeden z kartaczy został bowiem pokryty specjalną kauczukową farbą, która nie tylko nadała mu ciekawego wyglądu, ale także sprawiła, że szczotka jest mniej ślizga i lepiej leży w dłoni. Zdecydowanie doceniliśmy ten zabieg!
Prawie wszystkie szczotki posiadają włosie z naturalnej szczeciny. Piszemy prawie, gdyż marka Stylowy Brodacz zrobiła bardzo miły ukłon w stronę wegetarian i wegan nieużywających na co dzień materiałów pochodzenia zwierzęcego. Jeden z kartaczy został z tej okazji wyposażony syntetyczne włosie, które czesze i pielęgnuje brodę równie dobrze, jak naturalny odpowiednik.
Stylowy Brodacz to marka, z którą wasza broda na pewno się zaprzyjaźni. Jeśli więc liczy się dla was dobra kondycja zarostu, to zróbcie sobie miły prezent i przyprowadźcie do domu jedną ze szczotek ;)
Autor: Bartosz Sikora - Managing Director w Barber Supply. Miłośnik tatuaży, oldschoolowego barberskiego klimatu i eksperymentów pomadowych. Pomysłodawca i współtwórca marki kosmetyków Barber Supply Professional.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

0 komentarze